Money Aidat Borcu Sorgulama
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Derneğimize nasıl katkıda bulunursunuz ?

Sonuçlar

DERNEĞİMİZİN KURULUŞU VE AMACI

KİMSESİZLER DERNEĞİ KURULUŞU VE AMACI.
Ben 10 Çocuğu doğup hemen ölen daha sonra bulduğu bir kız çocuğunu evlat edinen Daha sonra üç erkek evlatla ödüllendirilen Baltacının Bekir'in oğluyum.
Babam ölmeden önce kız kardeşimi evlendirdi. Babam ölünce Annem 9 çocuklu bir kocaya gitmek zorunda kaldı.
Biz ise Küçük yaşta babamızdan kalan kerpiç bir binada üç erkek kardeş komşuların getirdiği yemeklerle büyüdük.
Başımızda hiç bir kimse yoktu. Birileri bize sahip çıksa da bizi yatılı okula kayıt ettirseydi diye düşündük ama olmadı.
Şimdi ise Allah'a şükür durumum fena sayılmaz. Bende Bir çocuk okutmayı düşündüm. Sonra dernek kurarak daha çok çocuk okuturum gayesiyle KİMSESİZLER Derneğini Hemde olmuşken tam olsun diyerek yurt içinde ve yurt dışında şube açacak şekilde kurdum.
Eğer imkanınız var ise. Amacı yaşlı, çocuk, hayvan kimsesiz olan herkesi sahiplenmek onların yanında olduğumuzu hissettirmek Dünyayı daha mutlu huzurlu hale getirmek için çabalamak olan Kimsesizler Derneğimize sizin de katkınız olsun. İmkanınız yok ise derneğimize üye olunuz ve yönetimde yer alınız.
KİMSESİZ SEN Derneğimizin yayın organıdır her ay 10.000 adet basılmaktadır.

BİR ÇOCUKTA SEN OKUT

Bir çocukta sen okut veya Bir öğrencinin okumasına katkıda bulunun Dilersen seni bilsin dilersen Allah bilsin. İmkanınız yoksa Çevrenizde tanıdığınız çocukları derneğimize yönlendirin. Ziraat bankası Kimsesizler Derneği İBAN NO: TR 5700 0100 1565 8768 3279 5001

Kimsesizler Derneği Genel Merkezi

Mahmudiye Mah. 4810 sok. no:9/1  Akdeniz / Mersin

YOL TARİFİ:

Küçük hamam sokak batı tarafı Zeytinlibahçe caddesini geçince ilk okul karşısında dağ tarafına giden  ilk sokak üzeri 100 metre ileride solda ZEYNE Kundura bitişiği. Çay içmeye bekleriz.