Money Aidat Borcu Sorgulama
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Derneğimize nasıl katkıda bulunursunuz ?

Sonuçlar

HİZMET BÖYLE Mİ YAPILIR

HİZMET BÖYLE Mİ YAPILIR?

Büyükşehir Belediye Başkanlığını Vahap seçer kazandı. Mersin de CHP liler işten çıkarılanlar ve Vahap Seçer ile birlikte çalışanlar tekrar işe alınacakları ve görev başına geçecekleri için sevindiler.

Ancak Vahap Seçer Ben kimsenin işiyle oynamam herkes işine devam edecek görev yapan adamları neden işten çıkartayım diyor.

Oysa Onun emrinde çalışan Büyükşehir Emlak ve İstimlak Daire Başkanı Süleyman Ar Kimsesizler Derneği adına vermiş olduğumuz kermes dilekçesine Atatürk Parkının Maliyeye ve Hazine’ye ait olduğunu dolaysı ile izin vermelerinin söz konusu olamayacağını belirtmişlerdir.

Oysa Kanun gereği Bu hazine ve maliyeye ait yerlere sadece inşaat yapılma izni veremeyecekleri belirtilmektedir. Dolaysı ile İzin verme yetkileri vardır ve daha önce hem de lunapark için dahi izin vermişlerdir. Kendilerine makamına çıkıp neden bu böyle oldu dediğimizde Dernek denetleme kurul Üyesi Gazeteci Feyyaz Yıldız Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Kaya ve ben Başkan İbrahim Çim’in Huzurunda Vahap Seçer’in Kermesleri yasakladığı şeklinde beyanı oldu.

Bundan dolayı Vahap Seçer’in kendisinden izin almamız gerektiğini söyledi. Vahap seçer ile görüştüğümüzde ise Süleyman Ar Bey yanımızda idi onun ilgileneceğini söyledi. Tekrar dilekçe verdik . Yine aynı cevap verildi. Bu yöneticilerle Vahap Seçer’in İşi Zor. Oysa yıllardır CHP ye hizmet eden bilgili kültürlü Ali Erdinç gibi değerler bir köşede oturmuşlar görev bekliyorlar. Haydi hayırlısı olsun.

İbrahim Çim